Novoroční ohňostroj 2010

1.1.2010 jsme se vypravili za rodiči na Letnou, abychom se večer společně mohli podívat na tradiční novoroční ohňostroj.

Zatímco Barunka u babičky spala, zachumlaná v peřině, udělali jsme si s Henou krásnou novoroční procházku, spojenou s hledáním pěkného místa, odkud bychom se na ohňostroj podívali.

Nakonec jsme vybrali jako místo výhledu špičku Štvanice. Spokojeni s výběrem místa i s pěknou procházkou, vydali jsme se ze Štvanice pěšky dom. Když jsme vyšli na Hlávkův most, překvapila nás auta Městské police, hlídkujících na obou stranách mostu na plavební komorou. Zrovna totiž přijížděla loď, ze které byly rachejtle večer odpalovány.

Cestou od vystavené staré turbíny (kde jsem na keš zapoměl), jsem si odlovil Prague Bridges 8 – Hlávkův most. Snad tuhle sérii dotáhnu někdy do konce… 😉

Jak se později ukázalo, výběr místa nebyl špatný, ale … Proč ale? Místo bylo  „pod úrovní“ Čechova mostu, a ač bylo vypnuto osvětlení na obou nábřežích, most „svítil“ dál. Durhé ale bylo to, že Jarýnek byl líný brát sebou stativ. Takže na fotkách je více než patrná neostrost … a těch pár, co za něco stálo, je zde ve fotogalerii. Nu což, chybami se člověk učí 🙂

Fotogalerie:
Bude doplněna.